fun
 
HomeSearchRegisterLog in

Share
 

 Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?

Go down 

Мозно ли е?
да
Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? I_vote_lcap50%Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
офц
Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? I_vote_lcap0%Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
најверојатно
Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? I_vote_lcap0%Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
мозно е и ја така мислам
Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? I_vote_lcap0%Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
не мислам оти сум деел
Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? I_vote_lcap50%Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
многу возмозно
Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? I_vote_lcap0%Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 2
 

AuthorMessage
epten_jak

epten_jak

Posts : 114
Join date : 2010-02-03

Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Empty
PostSubject: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?   Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Icon_minitimeWed Feb 03, 2010 4:31 pm

Искрено мислене молим
@kali
PostSubject: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Today at 12:31 am
благодарам за ретардираниот пост пробајте пак


Last edited by epten_jak on Wed Feb 03, 2010 5:11 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.gewgle.com
epten_jak

epten_jak

Posts : 114
Join date : 2010-02-03

Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Empty
PostSubject: Re: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?   Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Icon_minitimeWed Feb 03, 2010 4:31 pm

јас да ви казам гласав за да и ке се потрудам да си го кренам многу високо
мојот пост каунт
Back to top Go down
http://www.gewgle.com
epten_jak

epten_jak

Posts : 114
Join date : 2010-02-03

Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Empty
PostSubject: Re: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?   Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Icon_minitimeWed Feb 03, 2010 4:33 pm

да еве успеав мислам дека админот треба да ми даде мод на целиот форум затоа сто се зртвувам за форумов и издвојувам од моето нетака доволно слободно време
Back to top Go down
http://www.gewgle.com
kaLImeRo

kaLImeRo

Posts : 79
Join date : 2010-02-03
Age : 31
Location : Skopje

Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Empty
PostSubject: Re: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?   Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Icon_minitimeWed Feb 03, 2010 5:08 pm

Бидејќи тоа "денеска" се однесува на вчерашниот ден, а до неговото завршување немавте 100 постови затоа јас гласав со НЕ. Фала, пријатно
Back to top Go down
kaLImeRo

kaLImeRo

Posts : 79
Join date : 2010-02-03
Age : 31
Location : Skopje

Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Empty
PostSubject: Re: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?   Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Icon_minitimeWed Feb 03, 2010 5:55 pm

epten_jak wrote:
Искрено мислене молим
@kali
PostSubject: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Today at 12:31 am
благодарам за ретардираниот пост пробајте пак

Не него премногу беше глуп и не виде дека е поминат денот те молам не се вади
Back to top Go down
Sponsored content
Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Empty
PostSubject: Re: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?   Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
asd :: Your first category :: Test AHA1-
Jump to: