fun
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?

View previous topic View next topic Go down 

Мозно ли е?
да
50%
 50% [ 1 ]
офц
0%
 0% [ 0 ]
најверојатно
0%
 0% [ 0 ]
мозно е и ја така мислам
0%
 0% [ 0 ]
не мислам оти сум деел
50%
 50% [ 1 ]
многу возмозно
0%
 0% [ 0 ]
Total Votes : 2
 

AuthorMessage
epten_jak

avatar

Posts : 114
Join date : 2010-02-03

PostSubject: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?   Wed Feb 03, 2010 4:31 pm

Искрено мислене молим
@kali
PostSubject: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Today at 12:31 am
благодарам за ретардираниот пост пробајте пак


Last edited by epten_jak on Wed Feb 03, 2010 5:11 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://www.gewgle.com
epten_jak

avatar

Posts : 114
Join date : 2010-02-03

PostSubject: Re: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?   Wed Feb 03, 2010 4:31 pm

јас да ви казам гласав за да и ке се потрудам да си го кренам многу високо
мојот пост каунт
Back to top Go down
View user profile http://www.gewgle.com
epten_jak

avatar

Posts : 114
Join date : 2010-02-03

PostSubject: Re: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?   Wed Feb 03, 2010 4:33 pm

да еве успеав мислам дека админот треба да ми даде мод на целиот форум затоа сто се зртвувам за форумов и издвојувам од моето нетака доволно слободно време
Back to top Go down
View user profile http://www.gewgle.com
kaLImeRo

avatar

Posts : 79
Join date : 2010-02-03
Age : 29
Location : Skopje

PostSubject: Re: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?   Wed Feb 03, 2010 5:08 pm

Бидејќи тоа "денеска" се однесува на вчерашниот ден, а до неговото завршување немавте 100 постови затоа јас гласав со НЕ. Фала, пријатно
Back to top Go down
View user profile
kaLImeRo

avatar

Posts : 79
Join date : 2010-02-03
Age : 29
Location : Skopje

PostSubject: Re: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?   Wed Feb 03, 2010 5:55 pm

epten_jak wrote:
Искрено мислене молим
@kali
PostSubject: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови? Today at 12:31 am
благодарам за ретардираниот пост пробајте пак

Не него премногу беше глуп и не виде дека е поминат денот те молам не се вади
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?   

Back to top Go down
 
Дали мислите дека денеска ке стасам до сто постови?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
asd :: Your first category :: Test AHA1-
Jump to: